Forum five-rp.com wykorzystuje cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie, więcej informacji w polityce prywatności
Akceptuję politykę prywatność, zamknij informację
Wątek zamknięty 
Update v0.1b
Hosiek

Gość
 
Post: #1
Napisano: 09/06/13 10:46
3
[Obrazek: update_01b.png]
Niedawno wystartowaliśmy, a już przedstawiamy wam nowości! Zdarzają Ci się problemy ze znalezieniem odpowiedniej pracy dla siebie, bądź po prostu chcesz odgrywać osobę bezrobotną? Od dzisiaj nie będzie to przeszkodą, gdyż takim graczom udostępniamy zasiłek o wysokości 50$ dziennie. Pieniądze będą wydawane z budżetu Los Santos, które będzie można odebrać w banku. Kolejną bardzo ważną rzeczą jest tworzenie działalności gospodarczych w urzędzie naszego miasta! Od dzisiaj każdy może założyć swoją działalność gospodarczą, a wszystko to wystarczy uzgodnić z naszym burmistrzem! Przedstawienie swojego biznes planu oraz niewielka opłata całkowicie wystarczy. Pozostanie nam już tylko zakup nieruchomości i pojazdów! Ceny różnego typu działalności zostaną uzupełnione w najbliższych dniach oraz dodane w odpowiednim dziale na forum.

[Obrazek: update_01b1.png]
Kolejną zmianą jest rozmiar baków we wszystkich pojazdach! Od dzisiaj każde autko ma dokładnie przemyślany rozmiar baku, który będzie można uzupełniać. To jednak nie wszystko, wprowadzamy również podział paliwa na "Diesel" oraz "Benzynę", co pozwoli nam na zmiany cen paliwa oraz jednocześnie urealni naszą gre. Skoro robimy zmiany w paliwie to nie mogło zabraknąć gazu! Taka instalacja będzie mogła zostać zamontowana tylko i wyłącznie do pojazdów benzynowych natomiast zamówieniami i montażem zajmują się jedynie warsztaty..

[Obrazek: update_01b2.png]
Aby zapobiegać nieaktywnym biznesom, wprowadziliśmy opłaty za budynek, które będą musiałby zostać opłacone raz na tydzień. Opłatę można uiścić w urzędzie naszego miasta. Budynki, za które nie została wpłacona opłata zostają przekazane w ręce władz miasta po upływie 7 dni.

Dodaliśmy również do hurtowni discman, który pozwoli nam na słuchanie muzyki gdzie tylko zechcemy. Płyty można zakupić w sklepach 24/7, po czym wystarczy wkleić link do radia, którego chcemy słuchać. Nie może tez zabraknąć notesu oraz karteczek, na których będziemy mogli zapisywać różnego rodzaju informacje.

Życzymy miłej gry i jednocześnie zabieramy się do pracy nad kolejnymi nowościami Smile
Secretive

Gość
 
Post: #2
Napisano: 09/06/13 11:16
Pierwszy!
Super aktualizacja, najbardziej ciekawi mnie ten system paliw, mimo wszystko. Dobra robota.
Niezn0sny

Gość
 
Post: #3
Napisano: 09/06/13 11:17
Serwer coraz bardziej wybija się w góry aby tak zostało ciągle w górę.
Mateusz

Gość
 
Post: #4
Napisano: 09/06/13 11:17
Świetnie, no to gramy! Smile
Maniek

Gość
 
Post: #5
Napisano: 09/06/13 11:22
to lecimy
Niezn0sny

Gość
 
Post: #6
Napisano: 09/06/13 11:24
Przepraszam że tu ale bardzo chce wiedzieć czyż jest reklama serwera ?
Ktosiek

Gość
 
Post: #7
Napisano: 09/06/13 11:26
Niezłe.
chati91

Gość
 
Post: #8
Napisano: 09/06/13 11:29
Cytat:a po 7 dniach nie opłaconego budynku, zostanie on przekazany na rzecz urzędu.
Nie za mało czasu na ów opłacenie? Ktoś wyjeżdża na wakacje, powiedzmy 2 tygodnie i co? Nie ma kto mu opłacić domu, takowy znika i bay-bay.
Peres

Gość
 
Post: #9
Napisano: 09/06/13 11:34
Super! Jedziemy pełną parą, zapraszajcie znajomych, teraz wszystko w waszych rękach, wchodźcie na serwer, grajcie, żeby było nas jak najwięcej! Wszyscy widzimy się IN GAME!!! NO to jazda!
Ratowniczka?

Gość
 
Post: #10
Napisano: 09/06/13 11:40
No no.
Wątek zamknięty 
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Design and Code: Hosiek
Powered by MyBB - Modified by Hosiek
Copyright © 2012-2013 by www.five-rp.com - All rights reserved!!