Forum five-rp.com wykorzystuje cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie, więcej informacji w polityce prywatności
Akceptuję politykę prywatność, zamknij informację
Wątek zamknięty 
Optymalizacja częściowo zakończona!
Maju King

Gość

Napisano: 03/06/13 15:31
Jednak za wcześnie wyjeba*** z tym newsem, jeszcze gorsze legi są jak były.
Konki

Gość

Napisano: 03/06/13 15:32
Wszystko fajnie, tylko te LAGI...
Damianek

Gość

Napisano: 03/06/13 15:34
No bez jaj-Ok, jestem w internacie na Wi-Fi, Pingi mam 50-120max, nie to co w domciu przy pingach po 20 Big Grin
Ale wchodze na serwer, pisze "/b lagtest" i czekam 20sec na wyswietlenie... Dobra-myśle sobie pochodze, może sie rozrusza jakos, chce wejsc do 24/7 i SUPER LAG... Wiec wychodze z SAMP-a.

Drugie podejście-Wchodze na serwer i... KICK za ping 69888 (WTF?) Troche sie zdziwiłem ale dobra.

Trzecie podejście-wchodze na serwer i widze:

* Join the game!
* Serwer close the conection (czy jakoś tak)

Dajcie pograć ludzie Big Grin Jak mamy zarobić na cokolwiek skoro albo
brak paliwa w sweeperach albo sie nie da grać przez lagi?
Edłardo

Gość

Napisano: 03/06/13 15:34
Optymalizacja? Jak wbijesz ktoś teraz do gry to macie normalnie k***a Nobla ode mnie. Ni ch**a, takie lagi, że nawet okno logowania się nie pokazuję.

Polecam przeczytanie regulaminu.
Punkt z regulaminu: Zabrania się używania wulgarnego słownictwa na czatach ooc oraz w postach.

Gość

Napisano: 03/06/13 15:43
Nie wiem są lagi i grać się nie da. Oczywiście mam nadzieje że naprawicie to Wink

Przypominam że Człowiek ma prawo się pomylić/niedopracować nie jest maszyną co pracuje 24/7 . Na pewno naprawią to jak najszybciej. Należy tylko CZEKAĆ Smile
z000

Gość

Napisano: 03/06/13 16:09
Najważniejsze jest to że pracują by grało nam się jak najlepiej !!
Ghost

Gość

Napisano: 03/06/13 16:55
1
Jak nie będzie lagów takich na serwerze, to będzie można grać spokojnie. Mam nadzieję, że szybko się uporacie z tym problemem. Powodzenia!
Bora

Gość

Napisano: 03/06/13 18:09
Chłopy robią co mogą, nie ma co jęczeć. Tylko czekać.
Exypo

Gość

Napisano: 03/06/13 18:24
Taaa, czekać.
Chociaż nie powiem, fajnie by było sobie pograć.
Ale czekamy, czekamy.
Jullek

Gość

Napisano: 03/06/13 19:04
4
Upsi! Jak patrzę tutaj na niektórych z Was to aż wstyd patrzeć na te bluźnierstwa w postach. Administracja jest do Was kulturalna, a niektórzy pokazują swój poziom braku kultury do pracy ekipy. Chcieliście jak najszybciej start to go dostaliście, więc liczcie się z tym, że serwer został otwarty z myślą BETA, więc cierpliwości i trochę szacunku do pracy czyjejś, bo człowiek to nie robot, ani system, który 24/7 będzie pracował.
Wątek zamknięty 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Design and Code: Hosiek