Forum five-rp.com wykorzystuje cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie, więcej informacji w polityce prywatności
Akceptuję politykę prywatność, zamknij informację
Wątek zamknięty 
Start już w sobotę!
Hosiek

Gość
 
Post: #1
Napisano: 31/05/13 19:06
5
[Obrazek: start_sobota.png]
Postanowiliśmy zrobić wam prezent na dzień dziecka i wystartować już w sobotę (01.06.2013) o godzinie 18:30! Mamy nadzieje, że wybrana przez nas data odpowiada każdemu z was, a ilość graczy będzie zadowalająca. Serdecznie zapraszamy nowych jak i stałych użytkowników five-rp.net oraz zachęcamy do zapraszania wszystkich swoich znajomych! Godzinę przed startem, dostęp otrzymają wszyscy pracownicy stworzonych już działalności, aby przygotować się do swojej pracy oraz otrzymać odpowiednie uprawnienia. W tym oto wydarzeniu, planujemy zrobić kilka eventów, oraz konkursów które pomogą wam lepiej zapoznać się z serwerem, jego skryptem jak i wygrać sporą sumę pieniędzy które na pewno będą ci potrzebnie na starcie. Na plaży będzie grała muzyka w 3D która umili nam cały pobyt przy scenie(Nie wymagamy instalacji audio plugina).

[Obrazek: event.png]

Stworzyliśmy listę zaplanowanych przez nas eventów, które będą odbywać się na plaży Santa Maria Beach.
Poniżej znajduje się lista zaplanowanych przez nas eventów na dzień jutrzejszy.
  • Scena: jeżeli kochasz muzykę i dobrą zabawę musisz znaleźć się pod naszą piękną sceną. Z pewnością spodoba Ci się w tym miejscu.
  • Turniej pokera: otrzymacie do dyspozycji dwa stoły oraz $200 na grę. Zwycięzca otrzymuje całość pieniędzy, a odejść od stołu można dopiero z pustymi rękami.(W związku z znalezionymi błedami przed samym startem, poker zostanie udostępniony do kilku dni po starcie serwera, co jest równoznaczne z odwołaniem konkursu, zamiast tego doszeszł nowy event "Skoki Spadochronowe")
  • Wyścig poduszkowców: czterech zawodników otrzyma kluczyki do poduszkowca, a następnie będą musieli jak najszybciej pokonać wyznaczoną trasę. Dwóch pierwszych otrzyma kwoty w wysokości 1 miejsce - $200, 2 miejsce - $100.
  • Wypożyczanie pojazdów: jeżeli lubicie poszaleć poza drogami będziecie mogli wypożyczyć sobie pojazd bandit, którym wyszalejecie się za wszystkie czasy.
  • Pokazy: będziecie mogli podejść do wyznaczonego stanowiska i obejrzeć sprzęt, który będą użytkować nasze instytucje.
  • Skoki spadochronowe: wszyscy chętni na te wydarzenie zostaną przewiezieni na najwyższy punkt w Los Santos, a następnie otrzymają od nas spadochrony, dzięki którym poczują się niczym ptaki i zwiedzą miasto z góry.

Przypominamy, iż jutrzejsze wydarzenie będzie w pełni grą IC i wszelkie zachowania nie zgodne z zasadami Role Play będą karane. Osoby które będą chciały uprzykrzyć grę innym(swoim odwalaniem) zostaną zbanowane permanentnie bez możliwości Apelacji.

[Obrazek: event2.png]

Z dniem dzisiejszym, konkurs na ilość poleconych użytkowników traci ważność, a zwycięzcą zostaną przydzielone wygrane przez nich nagrody. Nie oznacza to jednak, iż mamy wystarczającą ilość użytkowników, dlatego też serdecznie zachęcamy do zapraszania znajomych na dołączenie do naszej rozrywki.
PAN_SPREZYNKA

Gość
 
Post: #2
Napisano: 31/05/13 19:08
GIT MAJONEZ, KURDE. Big Grin
Davrai

Gość
 
Post: #3
Napisano: 31/05/13 19:17
Czekaliscie wszyscy dlugo wiec teraz wrescie wystartujemy na maksa Wink
Mrowkojad

Gość
 
Post: #4
Napisano: 31/05/13 19:18
1
Godzina trochę kijowa, zapewne lider Medyków będzie się pruł że nie ma mnie na starcie. Mogliście dać 20 bardziej optymalna godzina.
Konki

Gość
 
Post: #5
Napisano: 31/05/13 19:21
Zajebiśc*e, po meczyku start serwera!
Jedziemy na pełnej! ;D
Exypo

Gość
 
Post: #6
Napisano: 31/05/13 19:22
Dooobra jeeeest!
Bunkrów nie ma, ale i tak jest, a właściwie będzie zajeebiiiścieee
Frank

Gość
 
Post: #7
Napisano: 31/05/13 19:23
Ciekawie, ciekawie aczkolwiek nie przepadam za masowymi imprezami bo są po prostu nudne, ale to tam.
Genesis

Gość
 
Post: #8
Napisano: 31/05/13 19:26
1
I'm so excited, and I just can't hide it.
Exypo

Gość
 
Post: #9
Napisano: 31/05/13 19:28
(31/05/13 19:23)Frank napisał(a):  Ciekawie, ciekawie aczkolwiek nie przepadam za masowymi imprezami bo są po prostu nudne, ale to tam.
Nudne? Zależy kim się jest - mafiozo na imprezie klubowej dobrze się bawił nie będzie Big Grin
Poker... nie mogę się doczekać Big Grin
Wikuś

Gość
 
Post: #10
Napisano: 31/05/13 19:30
1
Ehh... Czekałem 3 miesiące i akurat start jest o tej godzinie kiedy mnie nie ma w domu Tongue.
Wątek zamknięty 
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Design and Code: Hosiek
Powered by MyBB - Modified by Hosiek
Copyright © 2012-2013 by www.five-rp.com - All rights reserved!!