Forum five-rp.com wykorzystuje cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie, więcej informacji w polityce prywatności
Akceptuję politykę prywatność, zamknij informację
Odpowiedz 
American Racing League - WRC
Wisznia

Gość

Napisano: 01/07/13 12:33
5
[Obrazek: tDUmZ9j.jpg]
Już za dwa tygodnie, a dokładnie 14 lipca 2013 roku odbędą się pierwsze zawody
WRC w stanie San Andreas!

Nie wierzycie? A jednak!
Zagraniczny inwestor z Europy postanowił zorganizować pierwsze tego typu zawody w Ameryce i może mu się to udać! Już od kilku tygodni szuka odpowiednich terenów do tego typu wyścigów i jak sam twierdzi: "Ameryka to piękny kraj, zawody WRC mają szanse odjeść sukces w Waszym kraju, gdyż jest tutaj dużo tras terenowych."

Ale zaraz, kto się będzie ścigać? Zagraniczni kierowcy?
Otóż nie - zagraniczny biznesmen, który nadal nie chce ujawnić swojego imienia odpowiada na to pytanie następująco: "[...] Oczywiście, że nie. Liczę, że uda mi się znaleźć kilka drużyn zainteresowanych zawodami, tym bardziej że wszystko finansuje ja i moja firma. Wszystkie drużyny, które spełnią moje wymagania otrzymają na czas wyścigu samochód oraz odpowiednie ubranie, jak i inne potrzebne rzeczy [..]". Jak widzimy tajemniczy Pan zamierza zainwestować w rozwój w naszym stanie, co bardzo nas cieszy.

Często będą organizowane tego typu wyścigi?
"Oby jak najczęściej." - zaśmiał się i mówił dalej - "Jeśli wszystko pójdzie dobrze planuję organizować zmagania w sezonie co trzy - cztery tygodnie. Jednakże trasa będzie się zmieniać i to nie tylko ze względu na warunki atmosferyczne."

Jakie wymagania?
Po rozmowie z tajemniczą osobą przedstawiamy Wam listę jaką trzeba spełnić, by zgłosić swoją drużynę do udziału w zawodach.
  • Prawo jazdy kategorii B,
  • Skończone 21 lat - osoby poniżej 21 lat muszą przedstawić pisemną zgodę prawnego opiekuna,
  • Podstawowe informacje na temat mechaniki samochodowej - na trasie liczy się szybka naprawa pojazdu,
  • Drużyna musi się składać z dwóch osób - kierowca i pilot.

Jak zgłosić swoją drużynę?
Nic prostszego! Jeśli spełniacie powyższe wymagania to wystarczy wysłać e-mail z załączonym zgłoszeniem drużyny na adres e-mail racingleague@yahoo.com ((na moje PW)) pod tytułem "WRC - nazwa drużyny".
A o to formularz zgłoszeniowy:
Kod:
[b]Nazwa drużyny:[/b]

[b]Dane kierowcy.[/b]
[b]Imię i nazwisko:[/b]
[b]Wiek:[/b]
[b]Jak długo posiada prawo jazdy?[/b]

[b]Dane pilota.[/b]
[b]Imię i nazwisko:[/b]
[b]Wiek:[/b]

[b]Barwy zespołu ((id koloru auta)):[/b]
[b]Dlaczego właśnie wasza drużyna ma wziąć udział w zawodach?[/b]
Ostatnie pytanie może sprawić trudność, ale nie bójcie się zgłaszać! Nic Was to nie kosztuje!

Zawodnicy mogą liczyć na nagrody?
Takiej odpowiedzi się nie spodziewaliśmy, a oto i ona: "[...] Naturalnie, trzy pierwsze zespoły z najlepszymi czasami otrzymają nagrody pieniężne. Ale to nie będzie koniec zawodów - jest to dopiero pierwsza runda i wszystkie zespoły trafią do tabeli kwalifikacyjnej [...]".
W dalszej rozmowie dowiedzieliśmy się o puli nagród przeznaczonej na pierwszą turę wyścigów i wynosi ona 3500 dolarów. Zostaną one zagospodarowane następująco:

I miejsce - 2000 $
II miejsce - 1000 $
III miejsce - 500 $

Jednak na koniec sezonu przewidziane są większe nagrody. Nagrodą główną ma być nowy sultan prosto z salonu, ale i w kolejnych etapach wyścigu nagrody nie będą małe!

Nie pozostaje nam nic innego jak życzyć powodzenia i dobrej atmosfery!
Odpowiedz cytując ten post
Desquerto

Gość

Napisano: 02/07/13 20:10
1
I będzie wielkie Show !
Secretive

Gość

Napisano: 02/07/13 20:12
Super! Nie mam pytań, szukam partnera na wyścig i jedziemy z tym.
Exypo

Gość

Napisano: 02/07/13 20:16
WRC?
Wali z daleka Sandkingami i Sultanami.
Ale pomysl zaj*bisty.
Wisznia

Gość

Napisano: 02/07/13 20:19
Dla tych co nie czytali, to Waszym zadaniem jest się tylko zgłosić, reszta zostanie zapewniona Smile
-Lvkasz-

Gość

Napisano: 02/07/13 20:22
I super, pozostaje tylko czekać z niecierpliwością Tongue
HellBoy9

Gość

Napisano: 02/07/13 23:09
Chcę Wisznię jako pilota Big Grin
WolfTheShow

Gość

Napisano: 03/07/13 07:08
No to teraz tylko czekać Big Grin niestety Smile
KellY

Gość

Napisano: 03/07/13 14:14
Super ;P Nagrody takie średnie, ale co tam - nie dla hajsu pewnie jest ten Event, a dla rozrywki Big Grin
Wisznia

Gość

Napisano: 04/07/13 11:18
Chodzi o klimacik, a nie nagrody. Z resztą jak się sumuje nagrody z całego sezonu to trochę ich będzie Smile
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: tolikkk, 7 gości
Design and Code: Hosiek