Five Role Play
Optymalizacja częściowo zakończona! - Wersja do druku

+- Five Role Play (http://life4games.pl)
+-- Dział: Five Role Play (Server SA-MP: five-rp.net:7777) (/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Ogłoszenia (/forumdisplay.php?fid=2)
+--- Wątek: Optymalizacja częściowo zakończona! (/showthread.php?tid=764)

Strony: 1 2 3 4 5


Optymalizacja częściowo zakończona! - Hosiek - 02/06/13 23:58

[Obrazek: zakonczona_optymalizacja.png]
[Obrazek: ilosc_graczy.png]

W końcu ugasiliśmy wasze pragnienia, spełniliśmy wasze prośby, serwer wystartował pełną parą! Zaskoczeni? To mało powiedziane! Godzinę przed wielkim otwarciem, zaczął być odczuwalny stres na naszych karkach, pot lał się po klawiaturze i myszce, tylko dlatego, żeby wyrobić się ze wszystkim na czas! Każda minuta, każda sekunda była odczuwalna w naszych głowach. W końcu, gdy na zegarze wskazówki osiągnęły godzinę 18:30 wszyscy zaczęliście wchodzić na serwer! Gracze logowali się i zostali zaskoczeni nowościami, dotąd niespotykanymi na innych serwerach. Osób pojawiało się coraz więcej i więcej, aż w końcu na liście pojawiła się finałowa liczba graczy online: 136. Tak, to niesamowita liczba graczy, jak na dopiero rozwijający się projekt. Czy to wszystko? Oczywiście, że nie. Wszystkich zabieraliśmy autobusami na plażę, gdzie toczyła się wspaniała zabawa z licznymi możliwościami spędzenia wolnego czasu podczas imprezy, jak na przykład: wyścig kartami, wspaniali DJ’e, pokazy organizacji porządkowych oraz obfity bufet, który czekał na głodomorów. Wspaniała atmosfera panowała do późnych godzin wieczornych i nikt nam nie zepsuł zabawy.


Niestety, start serwera nie obył się bez problemów. W wyniku nie docenienia wymagań skryptu co do tej ilości graczy, musieliśmy się borykać ze sporymi opóźnieniami. Lecz jednak, dzięki cało nocnej pracy udało się w większości wyeliminować błędy jak i opóźnienia w działaniu skryptu.

[Obrazek: dodatki.png]

W rekompensacie dla graczy zostały wprowadzone 3 nowe funkcje.
  • /yo – dobrze znany wszystkim system przywitań, podawania ręki, przybijania graby, czy też strzelania piąteczki ze swoim znajomym i nie tylko.
  • System osiągnięć – wprowadziliśmy także dla was, system osiągnięć, dzięki czemu system rozgrywki stanie się dla was bardziej dynamiczny i możecie sobie wyznaczać coraz to nowsze cele. Oczywiście wszystkie osiągniecia będą coraz bardziej się rozszerzać i będą aktualizowane z biegiem czasu
  • System akcesoriów dla postaci – każda postać teraz może się wyróżniać unikalnymi akcesoriami! Przez czapki, kapelusze, okulary słoneczne, aż po telefon czy pager przy pasku. Tak, tak! Każda postać może posiadać maksymalnie dwa takie dodatki! Aby zarządzać dodatkami użyj /dodatki w sklepie z ubraniami.
Dalej wam mało? Czujecie nie dosyt i jesteście zawiedzeni startem? Administracja pomyślała, że znajdą się też takie osoby, dlatego też wszyscy gracze, otrzymają konto premium na 7 dni, w ramach oczywiście rekompensaty, za błędy podczas startu.


RE: Optymalizacja częściowo zakończona! - Jullek - 03/06/13 00:03

Pierwszy! Nie no Panowie! Jestem zaskoczony! Dzięki za te trzy fajne nowości, no i skromny upominek na siedem dni. Gratulacje, byle ku sukcesów!


RE: Optymalizacja częściowo zakończona! - Maju King - 03/06/13 00:05

Panowie, aby lagów nie było Smile. A poza tym to jestem bardzo zadowolony z serwera Smile.


RE: Optymalizacja częściowo zakończona! - John_May - 03/06/13 01:10

Wielkie naprawdę wielkie je****e pozdro dla was za takie efektywne wkładanie pracy w serwer które widać oczywiście na nim , można by rzec że jest bliski ideału no ale nic na świecie nie jest perfekcyjne - Oby tak dalej , pozdrawiam .
__________________________________________
Takie typu posty będę karane procentami, polecam cenzurowanie wulgaryzmów!
Ostrzeżenie słowne.//Jullek

Polecam przeczytanie regulaminu.
Punkt z regulaminu: Zabrania się używania wulgarnego słownictwa na czatach ooc oraz w postach.


RE: Optymalizacja częściowo zakończona! - Maniek - 03/06/13 01:30

No i gitara


RE: Optymalizacja częściowo zakończona! - NieMamNiczego - 03/06/13 01:38

ja z Prem jestem na tym ssie Brayan Cortezo :DDDDDD


RE: Optymalizacja częściowo zakończona! - Exypo - 03/06/13 06:07

Co tu dużo gadać, kawał dobrej roboty.


RE: Optymalizacja częściowo zakończona! - Emilos - 03/06/13 06:11

No i świetnie, miejmy nadzieję że serwer będzie chodził wyśmienicie, dziękujemy wam za te nowy funkcję, oraz ten upominek. Dziękujemy!


RE: Optymalizacja częściowo zakończona! - Ratowniczka? - 03/06/13 08:08

Dobra robota.


RE: Optymalizacja częściowo zakończona! - Genesis - 03/06/13 08:12

Powiem tak, chociaż pracowaliście dużo i to się chwali, to jednak wczoraj gra była po prostu niemożliwa, wszystko praktycznie sypało się w rękach, nie mogłem zapalić światła z uprawnieniami, zniknął mi telefon z przedmiotów i wyparowała wypłata z LSN $300. Tak, sama wyparowała po ponownym wejściu na serwer ok. 15. Taki stan rzeczy być nie może. Nie będę pisał żadnych apelacji o zwroty, bo zaraz będzie sranie, że nie mam dowodu, że nie cykam ss'ów co 15 minut.

Po pierwszych dwóch dniach jestem po prostu rozczarowany. Wrócę do gry, gdy gracze z którymi mam kontakt powiedzą mi, że już się da i błędy są nieodczuwalne.